Privātuma politika

Privātuma politika
Šī privātuma politika attiecas uz vietni 2x2pasaule.lv un tās lietošanu. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo politiku, lai saprastu, kā tiek apstrādāti jūsu dati un kādi ir jūsu privātuma tiesības.

Informācija, ko mēs vācam
Mēs varam vākt personisko informāciju, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, telefona numuru vai adresi, tikai tad, ja jūs brīvprātīgi piekrītat to sniegt. Mēs varam arī vākt ne-personisku informāciju, piemēram, jūsu IP adresi, tīmekļa pārlūka veidu, operētājsistēmu un citu tehnisko informāciju, lai uzlabotu vietnes sniegumu un funkcionalitāti.

Kā mēs izmantojam savāktos datus
Mēs izmantojam savāktos datus, lai uzlabotu un pielāgotu vietnes saturu un funkcionalitāti, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumiem un lai sniegtu jums personalizētu pieredzi. Mēs varētu arī izmantot jūsu datus, lai nosūtītu jums reklāmas vai informatīvus e-pastus, ja jūs brīvprātīgi esat piekrituši saņemt tos.

Datu nodošana trešajām pusēm
Mēs nesniedzam jūsu personisko informāciju trešajām pusēm bez jūsu piekrišanas, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams likumā noteiktu prasību izpildei vai tiesiskās aizsardzības nolūkos.

Datu drošība
Mēs pieliekam visas pūles, lai aizsargātu jūsu datus no neautorizētas piekļuves, zuduma, izmaiņām vai iznīcināšanas. Mēs izmantojam dažādas tehnoloģijas un procedūras, lai nodrošinātu datu drošību un konfidencialitāti.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Šī mājaslapa, 2x2pasaule.lv , izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku vietnes darbību un lietotāju pieredzi. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu ierīcē, kad apmeklējat vietni. Šīs sīkdatnes var saturēt informāciju par jūsu lietotāja uzvedību, piemēram, par to, kuras lapas jūs apmeklējat, un kādas darbības veicat uz šīm lapām. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atcerētos jūsu lietotāja iestatījumus, un lai sniegtu jums personalizētu pieredzi vietnē. Mēs arī izmantojam sīkdatnes, lai analizētu vietnes datu plūsmu un uzvedību, kā arī lai uzlabotu vietnes sniegumu un funkcionalitāti.

Kā atteikties no sīkdatnēm

Jūs varat kontrolēt sīkdatņu izmantošanu, mainot savu tīmekļa pārlūka iestatījumus. Ja jūs nevēlaties, lai šī vietne izmantotu sīkdatnes, jūs varat to konfigurēt savā pārlūkā, lai bloķētu sīkdatnes vai brīdinātu jūs, kad vietne mēģina izmantot sīkdatnes.

Lūdzu, atcerieties, ka bloķējot sīkdatnes, dažas vietnes funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt ierobežotas. Mēs neizmantojam sīkdatnes, lai krātu personisko informāciju par jums bez jūsu piekrišanas. Mēs ievērojam jūsu privātuma tiesības un cenšamies nodrošināt, ka jūsu dati tiek apstrādāti saskaņā ar attiecīgajiem likumiem un regulējumiem.

Jūsu privātuma tiesības
Jūs varat pieprasīt piekļuvi, korekciju, dzēšanu vai ierobežojumu attiecībā uz savu personisko informāciju, ko mēs esam savākuši.